Gmina Krzeszów

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Przetargi

Nazwa zadania: Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w technologii tlenowej stabilizacji odpadów biodegradowalnych w systemie CCS, wraz z niezbędną infrastrukturą - II przetarg

czytaj więcej o Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty »

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Przetargi

Nazwa zadania: Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w technologii tlenowej stabilizacji odpadów biodegradowalnych w systemie CCS wraz z niezbędną infrastrukturą - w zakresie Zadania nr2.

czytaj więcej o Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty. »

Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania.

Przetargi

Nazwa zadania: Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w technologii tlenowej stabilizacji odpadów biodegradowalnych w systemie CCS wraz z niezbędną infrastrukturą - w zakresie Zadania nr 1 i Zadania nr 3.

czytaj więcej o Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania. »

Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w technologii tlenowejstabilizacji odpadów biodegradowalnych w systemie CCS

Przetargi

Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w technologii tlenowej stabilizacji odpadów biodegradowalnych w systemie CCS, wraz z niezbędną infrastrukturą. OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane OGŁOSZENIE O ZMIANIE...

czytaj więcej o Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w technologii tlenowejstabilizacji odpadów biodegradowalnych w systemie CCS »

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Przetargi

Dostawa pomocy dydaktycznych, zabawek, artykułów plastycznych, wyposażenia zapewniającego bezpieczne warunki opieki nad dziećmi oddziału przedszkolnego w Bystrem.

czytaj więcej o Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty. »

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Przetargi

MODUŁ I: Warsztaty z doradcą zawodowym w zakresie aktywnych technik poszukiwania pracy, MODUŁ II: Trening kompetencji i umiejętności społecznych. MUDUŁ III: kasjer handlowy.

czytaj więcej o Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty. »

Realizacja: IDcom.pl